Huncalife Kozmetik

huncalife-tanitim.jpg
huncalife-isiltili-renkler.jpg
huncalife-hunca-kozmetik.jpg
huncalife-carmina-katalog.jpg

1 2 3 4

Huncalife Kataloğu

 

Huncalife Basşvuru Formu

Türkiye’de kozmetik ve parfüm lideri Hunca ,1957 yılından itibaren varlığını sürdüren, ürünleri ile tüketicilerinin gönüllerini fethetmiş ve Turquality programıyla dünya devi olma yolunda sağlam adımlarla hızla ilerleyen çok güçlü bir marka.Ve yılların güvenilirliği ve kalitesi Hunca, HuncaLife’ı yarattı…

Huncalife Başvuru Kayıt formu

Huncalife Ayın ürünü

Huncalife Kampanya

Blog'dan Son Konular

Huncalife Kozmetik Network Marketing

HUNCALIFE

%100 Türk sermayeli bir şirket olan Hunca, Huncalife markası ve birbirinden güzel yüzlerce ürün ile doğrudan satış sektörüne girdi. Hunca üretimi olan Jagler, Carmina, Caldion, Viva Capio, İvrindi, Equal, She (...) gibi ürünleri referans alırsak, rahatlıkla Huncalife doğrudan satış sektörüne ismini altın harflerle kazıyacak diyebiliriz. HuncaLife ürün yelpazesi ve kalitesi açısından bizi onure ettiği gibi kazanç planında da cömert ve adil bir sistemle güven dağıtıyor.

HuncaLife bize %30 satış karının yanında, %4’ten %24’e varan kazanç basamakları sunmaktadır. Kariyer planlamasında ödül olarak 2000TL’den başlayan bonusları, kolaylıkla ulaşılabilir araba kampanyası ve bununla birlikte %5’ten başlayarak 6 derinliğe kadar inebilen nesil prim sistemiyle Türkiye’de temsilcilerine cömert bir plan sunarak fark yaratmaktadır. Kaliteli ürün, yüksek kazanç ve güçlü bir şirket ile çalışmak isterseniz, eğlenceli ve bol kazançlı dünyamıza sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.

Hunca Komzetik

Hunca, Tekirdağ - Çerkezköy fabrikasında 1400'den fazla ürün üretip Türkiye pazarında liderliğini sürdürürken uluslararası pazarda da her geçen gün ismini duyurmaktadır. Hunca Turquality programı ile DÜNYA DEVİ olma yolunda çok sağlam adımlarla ilerlemekte ve ülke ekonomisine gün geçtikçe çok daha fazla katkı sağlamaktadır. (Turquality alanında lider markalar ile çalışarak Türkiye'den dünya markaları çıkarmayı hedefleyen devlet destekli bir programdır.)

Huncalife ile Hayatınız değişsin


Huncalife Fırsatları