Huncalife Kozmetik

Huncalife Başvuru Kayıt formu

Huncalife Ayın ürünü

Huncalife Kampanya

Blog'dan Son Konular

Carmina

Huncalife Carmina

CARMİNA

Carmina, Hunca Kozmetik A.Ş’nin tescilli markası olup yıllardır güvenerek kullandığımız cilde dost bir kozmetik serisidir. Carmina markası kullanıcılarına Carmina ve Carmina Minerals olarak 2 seri sunmaktadır.Carmina yıllardır alıştığımız doğal antioksidanlar, vitamin E ve çeşitli yağlar içeren zengin formüllü makyaj ürünleridir. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve hayvansal bileşenler içermeyen Sağlık Bakanlığı onaylı, Helal sertifikalı ürünler olup dermatolojik testlerden geçmiştir.Carmina ürünleri sadece Huncalife'ta.

Carmina Sürme Kalem

Yumuşak uçlu bir kalemdir. Sürümü rahat ve çok kolaydır. Cilt üzerinde kolayca kayar. Aralıksız homojen boyama sağlar. Uzun süre kalıcıdır. Suya dayanıklıdır ve akma yapmaz.Doğal antioksidanlar, vitamin E ve jojoba yağı içerir.

Likit ve Stick Kapatıcılar

Kolay sürümüyle rahat uygulama ve pratiklik sağlar. Göz altı torbalarını, kırışıklıkları ve yorgunluk izlerini kapatır. İçerdiği E vitamini ve bitkisel yağlarla cildi nemlendirirken UV filtresiyle güneşten korur.

Carmina Minerals

Carmina Minerals serisi Türkiye’de mineral ürün bazında ilklerdendir. Hücre yenilenmesine yardımcı olan demir, manganez, silikon, çinko ve bakır mineral bileşenlerini içerir. Minerals serisinde kılcal damarlardaki kan dolaşımını hızlandıran, cilde canlılık veren ametist tozu da bulunmaktadır. Esans içermeyen bu mükemmel ürünler gözenekleri kapatmayan özel mikronize talk mineral içeriği ile sağlıklı makyaj için idealdir.

Huncalife Carmina Minerals

Huncalife Fırsatları